Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

BCAA 2:1:1 800 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 800 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/02
74,17 zł
9,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Wegańskie o Smaku Waniliowym 900 g - Intenson
Dostępność

Białko Wegańskie o Smaku Waniliowym 900 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/01/03
82,99 zł
9,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante
Dostępność

Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,89 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kreatyna Monohydrat 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/16
81,99 zł
8,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm
Dostępność

Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Wegańskie o Smaku Czekoladowym 900 g - Intenson
Dostępność

Białko Wegańskie o Smaku Czekoladowym 900 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/01/03
71,37 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Czarnej Fasoli 42% Białka Bio 200 g - MaxSport
Dostępność

Makaron z Czarnej Fasoli 42% Białka Bio 200 g - MaxSport

Data min. trwałości: 2027/06/24
15,74 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,66 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins
Dostępność

Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,98 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita
Dostępność

Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/22
34,98 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/09/09
33,84 zł
6,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/03/24
32,99 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Białko z Dyni 60% 500 g Natvita
Dostępność

Bio Białko z Dyni 60% 500 g Natvita

Data min. trwałości: 2027/11/30
30,48 zł
6,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood
Dostępność

Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops