Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
17,49 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/27
16,89 zł
0,08 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante
Dostępność

Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,89 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins
Dostępność

Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,98 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kokosowe z Migdałami Bez Dodatku Cukru 63 g - Feel Fit
Dostępność

Kulki Kokosowe z Migdałami Bez Dodatku Cukru 63 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2027/05/22
14,19 zł
22,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/18
13,98 zł
34,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,79 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO
Dostępność

Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO

Data min. trwałości: 2027/07/01
12,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/21
12,39 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tauryna 250 g - Big Nature
Dostępność

Tauryna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
11,88 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,66 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops