Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/30
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma
Dostępność

Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/06/15
7,29 zł
18,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella
Dostępność

Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops