Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

BESTSELLER Obniżka
Kreatyna Monohydrat 1 kg - OstroVit
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 1 kg - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Green Original Cannabis 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Original Cannabis 400 g

Data min. trwałości: 2028/01/31
19,97 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tauryna 1 kg - Big Nature
Dostępność

Tauryna 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
47,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tauryna 250 g - Big Nature
Dostępność

Tauryna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
11,88 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/30
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO
Dostępność

Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO

Data min. trwałości: 2027/07/01
12,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maltodekstryna 1 kg - Sunplant
Dostępność

Maltodekstryna 1 kg - Sunplant

Data min. trwałości: 2028/03/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/06/04
37,19 zł
1,86 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki z Kreatyną Owoce Leśne 60 Sztuk - Beketo
Dostępność

Żelki z Kreatyną Owoce Leśne 60 Sztuk - Beketo

Data min. trwałości: 2028/03/25
69,99 zł
1,17 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat Saszetki (30x 3,41 g) - Aura Herbals
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Saszetki (30x 3,41 g) - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/09
32,99 zł
1,10 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Karnityna 1250 mg 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

L-Karnityna 1250 mg 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/02/11
31,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2029/01/12
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrom Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic
Dostępność

Chrom Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,85 zł
0,30 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops