Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Ryżu Brązowego BIO w Proszku 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Ryżu Brązowego BIO w Proszku 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/26
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
17,49 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food
Dostępność

Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/01/22
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,86 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,79 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm
Dostępność

Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
9,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/01
76,05 zł
9,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops