Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Obniżka
Yerba Mate Green Original Cannabis 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Original Cannabis 400 g

Data min. trwałości: 2028/01/31
19,97 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella
Dostępność

Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Keto Izolat Białka +MCT Francuska Wanilia 300 g - Beketo
Dostępność

Keto Izolat Białka +MCT Francuska Wanilia 300 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/11/30
98,03 zł
32,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrom Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic
Dostępność

Chrom Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,85 zł
0,30 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/27
16,89 zł
0,08 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood
Dostępność

Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/09/09
33,84 zł
6,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Kolagen+ MCT Bezsmakowy 300 g - Beketo
Dostępność

Keto Kolagen+ MCT Bezsmakowy 300 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/07/31
108,99 zł
36,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo

Data min. trwałości: 2028/06/30
89,59 zł
17,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2028/09/30
149,99 zł
15,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Olej MCT w Proszku Bezsmakowy 300 g - Beketo
Dostępność

Olej MCT w Proszku Bezsmakowy 300 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/03/31
93,59 zł
31,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2027/11/30
165,38 zł
16,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Shake Malina 300 g - Diet-Food
Dostępność

Keto Shake Malina 300 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/03/24
79,95 zł
26,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson
Dostępność

Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson

Data min. trwałości: 2031/01/25
38,17 zł
15,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita
Dostępność

Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/22
34,98 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Białko z Dyni 60% 500 g Natvita
Dostępność

Bio Białko z Dyni 60% 500 g Natvita

Data min. trwałości: 2027/11/30
30,48 zł
6,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food
Dostępność

Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/01/22
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops