Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Shake Wysokobiałkowy Truskawkowy 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Shake Wysokobiałkowy Truskawkowy 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
54,98 zł
13,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella
Dostępność

Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko z Dynii Bio 200 g - Diet-Food
Dostępność

Białko z Dynii Bio 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/06/30
28,81 zł
14,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat Pure 255 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Pure 255 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/09
32,99 zł
14,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2028/09/30
149,99 zł
15,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson
Dostępność

Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson

Data min. trwałości: 2031/01/25
38,17 zł
15,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2027/11/30
165,38 zł
16,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo

Data min. trwałości: 2028/06/30
89,59 zł
17,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Vege Shake Waniliowy Bio 200 g - Diet-Food
Dostępność

Białko Vege Shake Waniliowy Bio 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/10/31
35,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma
Dostępność

Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/06/15
7,29 zł
18,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/09
48,99 zł
18,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops