Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Obniżka
Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/09
48,99 zł
18,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat o Smaku Truskawka-Arbuz 260 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat o Smaku Truskawka-Arbuz 260 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/09/13
48,99 zł
18,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko z Dynii Bio 200 g - Diet-Food
Dostępność

Białko z Dynii Bio 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/06/30
28,81 zł
14,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood
Dostępność

Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Ryżowe Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
17,49 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Olej MCT w Proszku Bezsmakowy 300 g - Beketo
Dostępność

Olej MCT w Proszku Bezsmakowy 300 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/03/31
93,59 zł
31,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,79 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Kolagen+ MCT Bezsmakowy 300 g - Beketo
Dostępność

Keto Kolagen+ MCT Bezsmakowy 300 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/07/31
108,99 zł
36,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Czarnej Fasoli 42% Białka Bio 200 g - MaxSport
Dostępność

Makaron z Czarnej Fasoli 42% Białka Bio 200 g - MaxSport

Data min. trwałości: 2027/06/24
15,74 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tłuszcz Kakaowy Bio 200 g - Cocoa
Dostępność

Tłuszcz Kakaowy Bio 200 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/10/31
82,99 zł
41,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas
Dostępność

Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
49,99 zł
33,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat Pure 255 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Pure 255 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/09
32,99 zł
14,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas
Dostępność

KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
33,00 zł
20,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Karnityna 1250 mg 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

L-Karnityna 1250 mg 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/02/11
31,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo

Data min. trwałości: 2028/06/30
89,59 zł
17,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops