Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała 500 mg z Cynamonowcem i Chromem 180 Tabletek - Aliness
Dostępność

Morwa Biała 500 mg z Cynamonowcem i Chromem 180 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
35,99 zł
0,20 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante
Dostępność

Go On Krem Proteinowy KOKOS i MIGDAŁY 180 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,89 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/01
76,05 zł
9,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/06/04
37,19 zł
1,86 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita
Dostępność

Bio Białko Konopne 50% 500 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/22
34,98 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/18
13,98 zł
34,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/03/24
32,99 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Zielone Oczyszczenie w Proszku Bio 100 g - Be Organic
Dostępność

Mieszanka Zielone Oczyszczenie w Proszku Bio 100 g - Be Organic

Data min. trwałości: 2027/07/11
25,99 zł
25,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,86 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella
Dostępność

Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/19
24,79 zł
24,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Ryżu Brązowego BIO w Proszku 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Ryżu Brązowego BIO w Proszku 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/26
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops