Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Obniżka
Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2029/01/12
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins
Dostępność

Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,98 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maltodekstryna 1 kg - Sunplant
Dostępność

Maltodekstryna 1 kg - Sunplant

Data min. trwałości: 2028/03/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kokosowe z Migdałami Bez Dodatku Cukru 63 g - Feel Fit
Dostępność

Kulki Kokosowe z Migdałami Bez Dodatku Cukru 63 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2027/05/22
14,19 zł
22,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/30
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tauryna 250 g - Big Nature
Dostępność

Tauryna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
11,88 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Chrom 200 mg 200 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/27
16,89 zł
0,08 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat Saszetki (30x 3,41 g) - Aura Herbals
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Saszetki (30x 3,41 g) - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/09
32,99 zł
1,10 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,66 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops