Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom
Dostępność

Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,09 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/18
7,49 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops