Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Europejski Dzień Śniadania

Miłośnicy zdrowego jedzenia zwykle uwielbiają testować przysmaki oraz regionalne dania z różnych zakątków świata. W ten sposób można poznawać nowe smaki i poszerzać swoje kulinarne doświadczenia. Testując nowe produkty można także w łatwy sposób odkryć ciekawe przepisy, które na stałe zagoszczą w jadłospisie. W sklepie Marketbio.pl przygotowaliśmy europejskie przysmaki – ekologiczną i zdrową żywność pochodzącą z różnych zakątków Europy.

BESTSELLER
Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/05/08
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/08/12
7,99 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
11,21 zł
1,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka Oferta-miesiaca
Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/25
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/22
99,75 zł
9,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
1,29 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/06
56,43 zł
7,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero
Dostępność

Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/07/07
73,99 zł
9,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/22
84,99 zł
8,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

W dniu 8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Dzień ten powstał w 2007 roku z inicjatywy Komisarza Unii Europejskiej oraz organizacji Euro-Toques, która zajmuje się zrzeszaniem szefów kuchni z różnych zakątków Europy. Celem tego dnia jest promowanie korzystnych nawyków żywieniowych, takich jak chociażby spożywanie regularnych posiłków o podobnych porach czy stosowania w pełni zbilansowanej diety dostosowanej do indywidualnych potrzeb, a także informowanie o negatywnych konsekwencjach wynikających ze złej diety.

Jest to poniekąd odpowiedź na coraz poważniejszy problem dużej liczby osób cierpiących na nadwagę. To jedna z chorób cywilizacyjnych, która może prowadzić do wielu poważnych schorzeń, takich jak np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, nowotwory). Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania to także dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej o popularnych i zdrowych produktach spożywczych stosowanych w różnych zakątkach Europy. To dobry sposób, aby poszerzyć swoją wiedzę kulinarną, a także włączyć do jadłospisu nowe produkty o cennych właściwościach odżywczych.

grecka oliwa

Jakie produkty są dostępne w tej kategorii?

W sklepie online Marketbio.pl ze zdrową żywnością znajdziesz ekologiczne produkty z różnych zakątków Europy. Możemy zaoferować bogaty wybór przypraw, sosów, miodów, przekąsek, słodyczy oraz innych przysmaków, które cieszą się dużą popularnością w innych częściach Europy. Nie mogło zabraknąć także typowo polskich przysmaków – w końcu nasz kraj również może pochwalić się bardzo bogatą historią i tradycjami kulinarnymi. Obchodzony w listopadzie Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania stanowi dobrą okazję, aby zapoznać się z regionalnymi przysmakami z całej Europy. Staramy się systematycznie poszerzać ofertę naszego sklepu internetowego, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Czym charakteryzują się produkty dostępne w naszym sklepie?

W naszym sklepie internetowym staramy się zaoferować Klientom to, co najlepsze. W tym celu współpracujemy z producentami cieszącymi się pozytywnymi opiniami ze strony miłośników zdrowego i smacznego jedzenia. Możemy zaoferować naszym Klientom ekologiczne przysmaki europejskie odznaczające się jakościowym składem. To przekłada się nie tylko na ich walory smakowe, ale również właściwości odżywcze. Wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie ekologiczna bio żywność, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu tworzenia oferty naszego sklepu. Co ważne, każdy produkt dostępny w Marketbio.pl został szczegółowo opisany, tak, aby umożliwić Klientom dokonanie w pełni przemyślanego i satysfakcjonującego wyboru.

kasza gryczana

Europejskie Przysmaki dostępne w sklepie Marketbio.pl

W tej kategorii sklepu internetowego Marketbio.pl znajdziesz europejskie przysmaki odznaczające się jakościowym i ekologicznym składem. W tym miejscu dostępne są m.in. przyprawy, sosy, miody, regionalne składniki, gotowe dania, jak również słodycze i przysmaki pochodzące z różnych zakątków Europy. To odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy pragną stale poszerzać swoją kulinarną wiedzę i doświadczenia, aby codziennie cieszyć się zdrową, zbilansowaną, a zarazem smaczną dietą. Kupując ekologiczne europejskie przysmaki w sklepie Marketbio.pl możesz liczyć na szeroki wybór produktów, wygodne metody płatności i dostawy, a także krótki czas realizacji zamówień.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops