Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
3,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante
Dostępność

Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/10/12
11,61 zł
3,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/05/24
36,54 zł
7,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2027/04/27
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Płatki Owsiane Bio 1 kg  - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/10
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur

Data min. trwałości: 2028/07/14
31,83 zł
31,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,49 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/14
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops