Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
13,79 zł
7,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/16
28,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/22
99,75 zł
9,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
64,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
93,99 zł
9,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante

Data min. trwałości: 2030/01/31
6,98 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio

Data min. trwałości: 2027/10/20
46,11 zł
9,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Orkiszowe Bio 400 g - Probio
Dostępność

Otręby Orkiszowe Bio 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/05/09
6,69 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops