Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena
Dostępność

Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/05/17
7,77 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena
Dostępność

Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/13
11,29 zł
4,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More
Dostępność

Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella
Dostępność

Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/09/04
14,59 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/12/04
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/06
26,69 zł
5,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea
Dostępność

Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/01/16
14,05 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops