Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/13
15,98 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/02
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/07/26
12,59 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Pomidorowy Passata z Bazylią Bio 680 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata z Bazylią Bio 680 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops