Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,79 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
3,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fit Granola Truskawka and  Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante
Dostępność

Fit Granola Truskawka and Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Płatki Owsiane Bio 1 kg  - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/10
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,49 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena
Dostępność

Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/13
11,29 zł
4,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Earl Grey w Saszetkach 20 g (10x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Earl Grey w Saszetkach 20 g (10x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,07 zł
1,11 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/11
10,89 zł
5,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/30
10,37 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/08/12
7,97 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops