Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/22
99,75 zł
9,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food
Dostępność

Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,74 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/02
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet
Dostępność

Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
31,85 zł
106,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
24,51 zł
24,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2030/08/04
35,99 zł
23,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/15
16,79 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops