Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2027/12/03
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/06
56,43 zł
7,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE

Data min. trwałości: 2028/08/30
127,27 zł
12,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/09
14,52 zł
14,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/02
60,59 zł
12,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam
Dostępność

Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/08/08
33,19 zł
13,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik
Dostępność

Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik

Data min. trwałości: 2028/05/07
26,99 zł
20,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
13,79 zł
7,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops