Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
14,39 zł
19,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,79 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
53,99 zł
15,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
152,99 zł
15,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,22 zł
2,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/16
28,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/12/04
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp
Dostępność

Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,49 zł
65,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/03/30
6,29 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
93,99 zł
9,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier

Data min. trwałości: 2028/05/25
40,94 zł
4,09 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
67,62 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/15
27,99 zł
14,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,86 zł
2,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops