Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/04/23
19,90 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/07/26
12,59 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/14
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,98 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,49 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/06
9,29 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea
Dostępność

Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/01/16
14,05 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/30
10,37 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops