Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
3,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten
Dostępność

Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,89 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/11
10,89 zł
5,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,09 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/08/12
7,97 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g  LaSelva -  Bez dodatku soli
Dostępność

Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g LaSelva - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2027/08/08
14,57 zł
2,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Super Musli Odporność 200 g - Purella
Dostępność

Super Musli Odporność 200 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/08
7,66 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello

Data min. trwałości: 2027/01/31
57,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol
Dostępność

Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,19 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom
Dostępność

Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,09 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops