Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp
Dostępność

Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,49 zł
65,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/06
9,29 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
9,39 zł
1,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/05/08
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena
Dostępność

Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,58 zł
1,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Super Musli Odporność 200 g - Purella
Dostępność

Super Musli Odporność 200 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/08
7,66 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/12/04
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/26
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena
Dostępność

Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/05/17
7,77 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops