Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
1,29 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom
Dostępność

Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,09 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
10,63 zł
1,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
13,79 zł
7,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea
Dostępność

Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/01/16
14,05 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2028/02/26
14,09 zł
0,56 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
14,39 zł
19,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/09
14,52 zł
14,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g  LaSelva -  Bez dodatku soli
Dostępność

Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g LaSelva - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2027/08/08
14,57 zł
2,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella
Dostępność

Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/09/04
14,59 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops