Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle
Dostępność

Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/03/08
28,39 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante

Data min. trwałości: 2030/01/31
6,98 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/06
56,43 zł
7,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
13,79 zł
7,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/05/24
36,54 zł
7,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom
Dostępność

Pasta z Awokado i Ciecierzycy 190 g - Helcom

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,09 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
67,62 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
64,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,09 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops