Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena
Dostępność

Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/05/17
7,77 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fit Granola Truskawka and  Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante
Dostępność

Fit Granola Truskawka and Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier

Data min. trwałości: 2028/05/25
40,94 zł
4,09 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/04/23
19,90 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/26
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante
Dostępność

Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/10/12
11,61 zł
3,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Super Musli Odporność 200 g - Purella
Dostępność

Super Musli Odporność 200 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/08
7,66 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura
Dostępność

Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/05/17
6,98 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,79 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
3,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops