Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet
Dostępność

Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
31,85 zł
106,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva

Data min. trwałości: 2028/05/11
4,22 zł
16,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante
Dostępność

Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,89 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/03/30
6,29 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp
Dostępność

Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,49 zł
65,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food
Dostępność

Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio
Dostępność

Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,27 zł
10,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio Bezglutenowe 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/12/04
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero
Dostępność

Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/07/07
73,99 zł
9,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,79 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops