Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
53,99 zł
15,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
9,39 zł
1,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
1,29 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/04/23
19,90 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
10,63 zł
1,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
54,88 zł
10,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/31
17,97 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/15
16,79 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/06
9,29 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/06
56,43 zł
7,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/02
60,59 zł
12,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
67,62 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/22
84,99 zł
8,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops