Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio
Dostępność

Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,27 zł
10,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/12
101,47 zł
10,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
54,88 zł
10,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen

Data min. trwałości: 2027/11/30
114,37 zł
11,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/16
28,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello

Data min. trwałości: 2027/01/31
57,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante

Data min. trwałości: 2028/01/24
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/02
60,59 zł
12,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE

Data min. trwałości: 2028/08/30
127,27 zł
12,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature

Data min. trwałości: 2028/03/30
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam
Dostępność

Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/08/08
33,19 zł
13,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/15
27,99 zł
14,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops