Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle
Dostępność

Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/03/08
28,39 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/02
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/22
84,99 zł
8,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol
Dostępność

Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,19 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero
Dostępność

Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/12/17
34,85 zł
8,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food
Dostępność

Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,39 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio

Data min. trwałości: 2027/10/20
46,11 zł
9,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
93,99 zł
9,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/14
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero
Dostępność

Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/07/07
73,99 zł
9,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife
Dostępność

Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife

Data min. trwałości: 2029/08/08
24,89 zł
9,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/22
99,75 zł
9,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops