Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
24,51 zł
24,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea
Dostępność

Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/01/16
14,05 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2030/08/04
35,99 zł
23,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/12
101,47 zł
10,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/14
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen

Data min. trwałości: 2027/11/30
114,37 zł
11,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Płatki Owsiane Bio 1 kg  - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/10
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
152,99 zł
15,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/05/05
27,99 zł
2,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops