Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2031/05/07
19,29 zł
16,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/02
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero
Dostępność

Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/12/17
34,85 zł
8,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam
Dostępność

Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/08/08
33,19 zł
13,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
14,39 zł
19,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/05/08
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka Oferta-miesiaca
Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/25
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Polskie Płatki Jaglane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,49 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,86 zł
2,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/09
14,52 zł
14,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/30
10,37 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops