Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/03/30
6,29 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/07/26
12,59 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Płatki Owsiane Bio 1 kg  - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/10
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Earl Grey w Saszetkach 20 g (10x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Earl Grey w Saszetkach 20 g (10x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,07 zł
1,11 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie
Dostępność

Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
10,63 zł
1,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/08/12
7,97 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,98 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops