Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol
Dostępność

Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,19 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature

Data min. trwałości: 2028/03/30
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2027/04/27
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/05/24
36,54 zł
7,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g  LaSelva -  Bez dodatku soli
Dostępność

Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g LaSelva - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2027/08/08
14,57 zł
2,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More
Dostępność

Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena
Dostępność

Płatki Ryżowe z Żurawiną i Śliwką 250 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/13
11,29 zł
4,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur

Data min. trwałości: 2028/07/14
31,83 zł
31,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura Malinowa 320 g - Krokus
Dostępność

Konfitura Malinowa 320 g - Krokus

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,99 zł
6,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2028/02/26
14,09 zł
0,56 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2031/05/07
19,29 zł
16,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,09 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena
Dostępność

Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/05/17
7,77 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle
Dostępność

Granola z Orzechami i Nasionami Bio 350 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/03/08
28,39 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops