Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
53,99 zł
15,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
54,88 zł
10,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio

Data min. trwałości: 2027/10/20
46,11 zł
9,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello

Data min. trwałości: 2027/01/31
57,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/02
60,59 zł
12,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
64,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
67,62 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/06
56,43 zł
7,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero
Dostępność

Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/07/07
73,99 zł
9,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/22
84,99 zł
8,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
93,99 zł
9,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/22
99,75 zł
9,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/12
101,47 zł
10,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops