Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Musli Orzechowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/15
16,79 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten
Dostępność

Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,89 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol
Dostępność

Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,19 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/31
17,97 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food
Dostępność

Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,39 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Konfitura z Malin 300 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,09 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More
Dostępność

Musli Owocowe (Fruit Muesli) 400 g - One Day More

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2031/05/07
19,29 zł
16,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops