Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2027/12/03
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Krążki Jabłka Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/09
14,52 zł
14,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
152,99 zł
15,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
53,99 zł
15,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2031/05/07
19,29 zł
16,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva

Data min. trwałości: 2028/05/11
4,22 zł
16,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,99 zł
18,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
14,39 zł
19,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik
Dostępność

Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik

Data min. trwałości: 2028/05/07
26,99 zł
20,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2030/08/04
35,99 zł
23,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbata Czarna Liściasta Bio 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
24,51 zł
24,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur

Data min. trwałości: 2028/07/14
31,83 zł
31,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Earl Grey 50 g (25 x2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2027/04/27
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops