Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,99 zł
18,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/05/24
36,54 zł
7,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero
Dostępność

Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/12/17
34,85 zł
8,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane Jasne Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier

Data min. trwałości: 2028/05/25
40,94 zł
4,09 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam
Dostępność

Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/08/08
33,19 zł
13,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet
Dostępność

Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
31,85 zł
106,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2030/08/04
35,99 zł
23,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature

Data min. trwałości: 2028/03/30
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Frosty Afternoon 100 g - Basilur

Data min. trwałości: 2028/07/14
31,83 zł
31,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante

Data min. trwałości: 2028/01/24
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży Eko 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife
Dostępność

Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife

Data min. trwałości: 2029/08/08
24,89 zł
9,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Syrop Klonowy typ A Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/14
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops