Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
1,29 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena
Dostępność

Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,58 zł
1,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/18
7,49 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/06
9,29 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
9,39 zł
1,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,74 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/13
15,98 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops