Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena
Dostępność

Passata Pomidorowa z Bazylią Bio 680 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,58 zł
1,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE

Data min. trwałości: 2028/08/30
127,27 zł
12,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop Malina z Miodem 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/05/24
36,54 zł
7,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife
Dostępność

Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife

Data min. trwałości: 2029/08/08
24,89 zł
9,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2027/12/03
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature

Data min. trwałości: 2028/03/30
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/15
27,99 zł
14,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops