Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante
Dostępność

Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,89 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante

Data min. trwałości: 2030/01/31
6,98 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/05/05
27,99 zł
2,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/13
15,98 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Złote BIO 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
3,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
9,39 zł
1,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,99 zł
18,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
64,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife
Dostępność

Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife

Data min. trwałości: 2029/08/08
24,89 zł
9,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops