Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/26
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Musli Keto Niskowęglowodanowe 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/11
10,89 zł
5,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
54,88 zł
10,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero
Dostępność

Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Bio 750 ml - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/07/07
73,99 zł
9,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello

Data min. trwałości: 2027/01/31
57,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Orkiszowe Bio 400 g - Probio
Dostępność

Otręby Orkiszowe Bio 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/05/09
6,69 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1l - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/22
84,99 zł
8,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/06
26,69 zł
5,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante
Dostępność

Granola Proteinowa z Czekoladą i Orzechami GO ON 300 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/10/12
11,61 zł
3,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella
Dostępność

Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/09/04
14,59 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 600 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/31
17,97 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante

Data min. trwałości: 2028/01/24
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten
Dostępność

Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,89 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen

Data min. trwałości: 2027/11/30
114,37 zł
11,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio
Dostępność

Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,27 zł
10,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops