Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Ryżowe Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/26
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,79 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet
Dostępność

Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
31,85 zł
106,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/06
9,29 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio
Dostępność

Ryż Dmuchany Bio 50 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,27 zł
10,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g  LaSelva -  Bez dodatku soli
Dostępność

Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g LaSelva - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2027/08/08
14,57 zł
2,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On
Dostępność

Granola Brownie i Wiśnia 300 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/09/22
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,98 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/13
15,98 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura Malinowa 320 g - Krokus
Dostępność

Konfitura Malinowa 320 g - Krokus

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,99 zł
6,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin BIO 500 ml - Crudolio

Data min. trwałości: 2027/10/20
46,11 zł
9,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin z Krety Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
54,88 zł
10,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,86 zł
2,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol
Dostępność

Mus Truskawka Bio 200 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,19 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten
Dostępność

Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,89 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops