Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Fit Granola Truskawka and  Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante
Dostępność

Fit Granola Truskawka and Wiśnia Bez Dodatku Cukru 300g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena
Dostępność

Pasta Słonecznikowa z Papryką Bio 185 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/05/17
7,77 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Super Musli Odporność 200 g - Purella
Dostępność

Super Musli Odporność 200 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/08
7,66 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Biały w Bio Oliwie z Oliwek 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2032/03/03
46,99 zł
30,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Ze Szczypiorkiem 180 g - Zwegrenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/02
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero
Dostępność

Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/12/17
34,85 zł
8,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura
Dostępność

Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/05/17
6,98 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
16,29 zł
8,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk Bonito w Bio Oleju Słonecznikowym 120 g - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2031/05/07
19,29 zł
16,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku
Dostępność

Konfitura z Płatków Róży 200 g - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,39 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 300 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,74 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops