Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Obniżka
Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella
Dostępność

Granola Protein Niskie IG 300 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/09/04
14,59 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Nierafinowany BIO 1 l - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/05/05
27,99 zł
2,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar
Dostępność

Tuńczyk w Sosie Własnym 220 g (154 g) - Pan do Mar

Data min. trwałości: 2030/08/04
35,99 zł
23,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik
Dostępność

Herbata Czarna Assam EKO 130 g - EcoBlik

Data min. trwałości: 2028/05/07
26,99 zł
20,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Bio Levante

Data min. trwałości: 2028/01/24
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Vigilante

Data min. trwałości: 2030/01/31
6,98 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/30
10,37 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy Klasa C Bio 500 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/02
60,59 zł
12,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food
Dostępność

Bio Granola z Kakao 200 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa z Migdałami Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2027/12/03
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,22 zł
2,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
53,99 zł
15,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops