Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica 100% Honduras Bio 1kg - QUBA CAFE

Data min. trwałości: 2028/08/30
127,27 zł
12,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Awokado Extra Virgin Bio 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,99 zł
18,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/07/26
12,59 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/04/23
19,90 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Kier

Data min. trwałości: 2028/05/25
40,94 zł
4,09 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam
Dostępność

Kawa Mielona Wysokogórska Fair Trade Bio 250 g - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/08/08
33,19 zł
13,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bio 200 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/15
27,99 zł
14,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
152,99 zł
15,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife
Dostępność

Syrop Klonowy Kanadyjski Bio 250 ml - Biolife

Data min. trwałości: 2029/08/08
24,89 zł
9,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops