Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Europejski Dzień Śniadania

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
64,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Niefiltrowana Bio 500 ml - Rustichello

Data min. trwałości: 2027/01/31
57,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Tłoczona Na Zimno Extra Virgin Bio 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
93,99 zł
9,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
67,62 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie
Dostępność

Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Otręby Pszenne Eko 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen
Dostępność

Kawa Ziarnista Arabica Crema Fair Trade Bio 1 kg - Mount Hagen

Data min. trwałości: 2027/11/30
114,37 zł
11,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva
Dostępność

Chałwa Waniliowa Bez Dodatku Cukru 25 g - Achva

Data min. trwałości: 2028/05/11
4,22 zł
16,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml Campomar Nature

Data min. trwałości: 2028/03/30
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature
Dostępność

Syrop Klonowy Bio Typ A 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/16
28,99 zł
11,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante
Dostępność

Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,89 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Żytnie Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
9,39 zł
1,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon
Dostępność

Syrop Klonowy C Bio 950 Ml - Horizon

Data min. trwałości: 2030/03/12
101,47 zł
10,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops