Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Soki, Syropy i Napoje

Obniżka
Sok z Pokrzywy Bio 500 ml - NaturAvena
Dostępność

Sok z Pokrzywy Bio 500 ml - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/10/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Wielowarzywny Kiszony Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Wielowarzywny Kiszony Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2027/08/04
9,63 zł
1,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kombucha Melisa Bio 500 ml - Stevikom
Dostępność

Kombucha Melisa Bio 500 ml - Stevikom

Data min. trwałości: 2028/01/01
10,79 zł
2,16 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Bzu Czarnego Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Syrop z Bzu Czarnego Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2027/08/10
19,99 zł
6,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malinowo - Imbirowy 315 g (250 ml) - Polska Róża
Dostępność

Syrop Malinowo - Imbirowy 315 g (250 ml) - Polska Róża

Data min. trwałości: 2026/11/08
15,56 zł
4,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kombucha Malina+ Rozmaryn BIO 330 ml - VIGO
Dostępność

Kombucha Malina+ Rozmaryn BIO 330 ml - VIGO

Data min. trwałości: 2027/10/29
9,49 zł
2,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Granatu 750 ml - Naura
Dostępność

Sok z Granatu 750 ml - Naura

Data min. trwałości: 2027/08/13
17,39 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature
Dostępność

Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/30
12,58 zł
3,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Limonki Bio 250 ml - Ekowital
Dostępność

Sok z Limonki Bio 250 ml - Ekowital

Data min. trwałości: 2026/11/24
12,59 zł
5,04 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Buraka 750 ml - NaturAvena
Dostępność

Sok z Buraka 750 ml - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,09 zł
1,61 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kombucha BIO Probiotyk Odporność Shot 100 ml - VIGO
Dostępność

Kombucha BIO Probiotyk Odporność Shot 100 ml - VIGO

Data min. trwałości: 2027/01/31
6,39 zł
6,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops