Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Soki, Syropy i Napoje

Sok z Buraka Kiszonego NFC Bio 1 L - BioFood
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego NFC Bio 1 L - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
15,59 zł
1,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zuber - Karton 3 l - Woda Lecznicza - Kryniczanka
Dostępność

Zuber - Karton 3 l - Woda Lecznicza - Kryniczanka

Data min. trwałości: 2027/08/06
45,99 zł
1,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Brzozy Naturalny BIO 1 l - Ekowital
Dostępność

Sok z Brzozy Naturalny BIO 1 l - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/05/25
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Złocista Cytryna 1,5 l - Sadvit
Dostępność

Sok Złocista Cytryna 1,5 l - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/02/02
20,74 zł
1,38 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Witalny Granat 3 l - Sadvit
Dostępność

Sok Witalny Granat 3 l - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/06/21
37,95 zł
1,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kombucha Herbata Zielona Bio 2 l - BioLinie
Dostępność

Kombucha Herbata Zielona Bio 2 l - BioLinie

Data min. trwałości: 2028/06/06
23,97 zł
1,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska
Dostępność

Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska

Data min. trwałości: 2027/10/21
33,99 zł
1,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Złocista Cytryna 3 l - Sadvit
Dostępność

Sok Złocista Cytryna 3 l - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/04/14
32,36 zł
1,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
JAN Woda Lecznicza 1,5 l Krynica+ Kaucja
Dostępność

JAN Woda Lecznicza 1,5 l Krynica+ Kaucja

Data min. trwałości: 2027/04/08
14,69 zł
0,98 zł za 100 ml
+0,50 zł kaucji
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słotwinka - Karton 3 l - Woda Lecznicza - Krynica
Dostępność

Słotwinka - Karton 3 l - Woda Lecznicza - Krynica

Data min. trwałości: 2027/08/04
26,99 zł
0,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Złocista Cytryna 5 l - Sadvit
Dostępność

Sok Złocista Cytryna 5 l - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/07/30
42,13 zł
0,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JAN - Woda Lecznicza w Kartonie 3 l - Kryniczanka
Dostępność

JAN - Woda Lecznicza w Kartonie 3 l - Kryniczanka

Data min. trwałości: 2027/07/22
20,24 zł
0,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops