Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Soki, Syropy i Napoje

Burak Czerwony Sok NFC BIO 750 ml - Sok z Buraka Rabenhorst
Dostępność

Burak Czerwony Sok NFC BIO 750 ml - Sok z Buraka Rabenhorst

Data min. trwałości: 2028/05/19
17,89 zł
2,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Pigwowca Eko 270 ml - Dary Natury
Dostępność

Sok z Pigwowca Eko 270 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,98 zł
3,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Granatu Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Granatu Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/06/16
15,19 zł
5,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aloesu (Aloe Vera) Bio 750 ml - Medicura
Dostępność

Sok z Aloesu (Aloe Vera) Bio 750 ml - Medicura

Data min. trwałości: 2028/02/29
43,99 zł
5,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Granatów NFC Bio 1 l Ekowital
Dostępność

Sok z Granatów NFC Bio 1 l Ekowital

Data min. trwałości: 2028/07/15
22,46 zł
2,25 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Owoców Noni Bio 330 ml - Medicura
Dostępność

Sok z Owoców Noni Bio 330 ml - Medicura

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,40 zł
6,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malinowy BIO 0,25 l - Bio Food
Dostępność

Syrop Malinowy BIO 0,25 l - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/02/19
19,19 zł
7,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Bio 330 g (239 ml) - Bio Planet
Dostępność

Syrop z Agawy Bio 330 g (239 ml) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/20
13,82 zł
4,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/06/01
27,64 zł
5,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops